Koła Endurance

Kategorie

Materiał obręczy

Wysokość obręczy

Liczba szprych

Piasta przód

Piasta tył

Mocowanie Tarczy

Filtruj wg ceny

Materiał obręczy

Wysokość obręczy

Liczba szprych

Piasta przód

Piasta tył

Mocowanie tarczy

Filtruj wg ceny

Koła Endurance to jedna z kategorii starannie i pieczołowicie zaplanowanych, autorsko zaprojektowanych i budowanych przez nas kół do rowerów endurance lub inaczej nazywanych rowerów szosowych endurance.

W fabryce kół rowerowych SzobakBike, znajdujące się w naszej ofercie koła endurance dostosowane są do rowerów szosowych endurance z hamulcami szczękowymi lub hamulcami tarczowymi, montowanymi zarówno metodą centerlock lub za pomocą śrub.

Dedykowane zestawy kół szosowych endurance 700C / 28″ składamy przy użyciu cenionych na całym świecie, sprawdzonych, bardzo wytrzymałych aluminowych obręczach marki DT Swiss.

Nasze koła do rowerów endurance montujemy i wytwarzamy w zestawach / kompletach przy wykorzystaniu piast Novatec oraz DT Swiss – w zależności od konkretnej konfiguracji. Szprychy oraz Nyple, które używamy do montażu pochodzą od firmy Pillar.

Komponenty, części, łożyska i inne podzespoły, jakie decydujemy się wykorzystywać w zaplataniu kół do rowerów endurance to rezultat wieloletniego doświadczenia na rynku rowerowym i przetestowania ogromnej ilości komponentów pochodzących z różnych firm i od różnych dystrybutorów.

To również ciągłe rozmowy z i wymiana doświadczeń z naszymi stałymi klientami, a także analiza ich opinii na temat poszczególnych części, takich jak chociażby opon, obręczy, piast, osi, nypli czy szprych. Dzięku temu zestawy kół endurance szosowych, wychodzące z naszej manufaktury są najwyższej jakości.

Koła endurance i ich profesjonalne montowanie na indywidualne zamówienie to jeden z naszych kluczowych produktów.

Koła Endurance

Dedykowane zestawy kół do rowerów typu endurance z montowni SzobakBike

Title

Go to Top