Koła Gravel

Koła Gravel to kategoria starannie zaprojektowanych i zaplatanych przez nas kół do rowerów typu gravel.

Ze względu na specyfikę jazdy oraz przeznaczenia rowerów gravelowych, proponowane zestawy koł dostępne w ofercie naszej montowni SzobakBike przeznaczone są pod hamulce tarczowe.

Nasze lekkie zestawy kół gravel składamy na sprawdzonych, sztywnych i bardzo wytrzymałych aluminiowych obręczach renomowanej i znanej na całym świecie szwajcarskiej 🇨🇭 firmy DT Swiss. To marka, która obecna jest na rynku od 1994 roku.

W dotychczas proponowanych przez nas zestawach kół gravel wykorzystujemy piasty firm Novatec oraz DT Swiss, zaś stosowane przez nas szprychy i nyple, to części firmy Pillar.

Części, jakie wykorzystujemy w składaniu kół rowerowych do graveli to efekt wieloletniego doświadczenia na rynku rowerowym i przetestowania niezliczonej ilości części różnych firmy.

To także codzienne rozmowy z naszymi klientami oraz analiza ich doświadczenia i opinii na temat poszczególnych podzespołów. Dzięku temu koła gravel, wychodzące z naszej montowni są najwyższej jakości.

Koła gravel i ich profesjonalne zaplatanie na indywidualne zamówienie to jeden z naszych flagowych produktów.

Co więcej, warto pamiętać, że lekkie koła do gravela to bardzo ważny element rowerów wyprawowych, gdzie liczy się każdy gram wagi roweru i bagażu. Tak więc koła gravel DT Swiss to dobre i sprawdzone rozwiązanie w takich przypadkach.

Koła Gravel

Dedykowane zestawy kół do rowerów typu gravel z montowni SzobakBike