Koła Szosowe

Kategorie

Materiał obręczy

Wysokość obręczy

Liczba szprych

Piasta przód

Piasta tył

Mocowanie Tarczy

Filtruj wg ceny

Materiał obręczy

Wysokość obręczy

Liczba szprych

Piasta przód

Piasta tył

Mocowanie tarczy

Filtruj wg ceny

Koła Szosowe to kategoria precyzyjnie przemyślanych, zaprojektowanych i składanych przez nas kół do rowerów szosowych.

W naszej manufakturze SzobakBike oferujemy zarówno koła szosowe dostosowane do rowerów posiadających hamulce tarczowe lub hamulce szczękowe.

Dedykowane zestawy kół szosowych 28″ / 700C budujemy przy wykorzystaniu znanych na całym świecie sprawdzonych, bardzo wytrzymałych aluminowych obręczach szwajcarskiej firmy DT Swiss.

Nasze koła do roweru szosowego budujemy w zestawach / kompletach przy wykorzystaniu piast takich marek jak DT Swiss oraz Novatec – w zależności od danej konfiguracji. Nyple oraz szprychy, które używamy do produkcji pochodzą od firmy Pillar, Sapim lub DT Swiss.

Części, jakie decydujemy się wykorzystywać w zaplataniu kół do rowerów szosowych to rezultat wieloletniego doświadczenia na rynku rowerowym i przetestowania ogromnej ilości komponentów pochodzących z różnych firm.

To również ciągłe rozmowy z naszymi zaufanymi klientami, a także analiza ich doświadczenia i opinii na temat poszczególnych obręczy, piast, nypli czy szprych. Dzięku temu zestawy kół szosowych, wychodzące z naszej montowni są najwyższej jakości.

Koła szosowe i ich profesjonalne zaplatanie na indywidualne zamówienie to jeden z naszych kluczowych produktów.

Pamiętać należy także, że lekkie koła szosowe aluminiowe są świetnym rozwiązaniem do osób, które rozpoczynają swoją przygodę z rowerami szosowymi oraz są już zaawansowanymi użytkownikami.

W naszej ofercie znajdują się koła szosowe pod hamulce szczękowe i koła szosowe pod hamulce tarczowe.

Na rynku kół rowerowych najpopularniejsze są obecnie koła aluminiowe lub koła karbonowe. Różnią się one wagą, wytrzymałością oraz sztywnością. Jednak najważniejszym ich aspektem jest cena. Koła karbonowe są o wiele droższe w stosunku do kół aluminiowych.

Początkowi użytkownicy wybierają na początek z reguły koła aluminiowe, aby później wymienić swój zestaw na koła karbonowe.

Dlatego też jeśli szukasz dedykowanych kół pod siebie, dostosowanych do Twojej wagi i stylu jazdy to oferta montowni Szobak Bike jest właśnie dla Ciebie.

Koła Szosowe

Dedykowane zestawy kół do rowerów szosowych z montowni SzobakBike