Crash Replacement na Koła Karbonowe SBK

Nieszczęśliwy wypadek może się zdarzyć każdemu z nas, w efekcie czego możemy poturbować swoje ciało i rower.

Koła karbonowe SBK obejmujemy usługą Crash Replacement. W przypadku gdy uszkodzicie koła w wyniku wypadku spowodowanego przez osoby trzecie, to na zakupione u nas koła oferujemy Wam 50% rabatu na wymianę uszkodzonych części oraz na usługę naprawy.

Czas ochrony programu jest ważny przez okres 36 miesięcy od momentu zakupu kół. Do skorzystania z ochrony niezbędne jest posiadanie dokumentu zakupu (paragon lub faktura) oraz dokument techniczny, który otrzymujecie od nas przy zakupie.

Warunki programu Crash Replacement:

Aby skorzystać z programu Crash Replacement, konieczne jest przedstawienie dowodu zakupu (paragonu lub faktury) oraz dokumentacji technicznej otrzymanej przy zakupie.

Program jest dostępny wyłącznie dla klientów, którzy zakupili koła bezpośrednio u nas. Nie dotyczy to zakupów na rynku wtórnym.

Usługa programu nie obejmuje naturalnego zużycia kół wynikającego z ich bieżącego użytkowania. Znajdują się wśród nich m.in:

  • Uszkodzenia wynikające z użytkowania kół niezgodnie z ich przeznaczeniem,
  • Naturalne zużycie mechaniczne takie jak: łożyska i mechanizm zapadek bębenka,
  • Spadek naciągu szprych,
  • Uszkodzenia wizualne m.in. takie jak: zarysowania, wgniecenia i zgniecenia np. podczas transportu,
  • Uszkodzenia wynikające z niewłaściwego serwisowania kół.

Jak skorzystać z programu Crash Replacement?

Aby skorzystać z programu Crash Replacement należy zakupić na naszym sklepie usługę serwisu kół rowerowych door to door oraz napisać w polu “Uwagi do zamówienia” hasło “Crash Replacement Koła Karbonowe SBK”. Na tej podstawie skontaktujemy się z Wami w celu uzgodnienia wszystkich szczegółów dotyczących procesu naprawy.

W korespondencji mailowej poprosimy Was także o zdjęcia uszkodzonych kół. Do pozytywnego rozpatrzenia potrzebować będziemy również zdjęcia z miejsca wypadku.

Jeśli chcecie skorzystać z Crash Replacement osobiście – zapraszamy do siedziby naszej montowni w Rzeszowie przy ul. Bolesława Chrobrego 22.