Koła Szosowe

Kategorie

Wysokość obręczy

Wysokość obręczy

Koła Szosowe to kategoria precyzyjnie przemyślanych, zaprojektowanych i składanych przez nas kół do rowerów szosowych.

W naszej manufakturze SzobakBike oferujemy zarówno koła szosowe dostosowane do rowerów posiadających hamulce tarczowe lub hamulce szczękowe.

Dedykowane zestawy kół szosowych 28″ / 700C budujemy przy wykorzystaniu znanych na całym świecie sprawdzonych, bardzo wytrzymałych aluminowych obręczach szwajcarskiej firmy DT Swiss.

Nasze koła do roweru szosowego budujemy w zestawach / kompletach przy wykorzystaniu piast takich marek jak DT Swiss oraz Novatec – w zależności od danej konfiguracji. Nyple oraz szprychy, które używamy do produkcji pochodzą od firmy Pillar.

Części, jakie decydujemy się wykorzystywać w zaplataniu kół do rowerów szosowych to rezultat wieloletniego doświadczenia na rynku rowerowym i przetestowania ogromnej ilości komponentów pochodzących z różnych firm.

To również ciągłe rozmowy z naszymi zaufanymi klientami, a także analiza ich doświadczenia i opinii na temat poszczególnych obręczy, piast, nypli czy szprych. Dzięku temu zestawy kół szosowych, wychodzące z naszej montowni są najwyższej jakości.

Koła szosowe i ich profesjonalne zaplatanie na indywidualne zamówienie to jeden z naszych kluczowych produktów.

Pamiętać należy także, że lekkie koła szosowe aluminiowe są świetnym rozwiązaniem do osób, które rozpoczynają swoją przygodę z rowerami szosowymi oraz są już zaawansowanymi użytkownikami.

Koła Szosowe

Dedykowane zestawy kół do rowerów szosowych z montowni SzobakBike