Wysyłka, realizacja, zwroty i wymiana

Wysyłka

 1. Zakupione przez Państwa przedmioty wysyłamy za pomocą:
  • firm kurierskich
  • Paczkomaty Inpost (przesyłka musi zmieścić się w wymiarach 60x40x30 cm oraz wadze do 15 kg)
 2. Koszty wysyłki określone zostały na stronie zakupu podczas składania zamówienia.
 3. Termin, w którym otrzymają Państwo przesyłkę od momentu jej nadania zależny jest od przewoźnika, wynosi zwykle 1-3 dni roboczych. Nie mamy wpływu na godzinę dostawy.
 4. Poszczególne produkty mogą mieć ograniczenia co do wyboru przewoźnika.

Realizacja

 1. Termin realizacji zamówienia wynosi zazwyczaj do 14 dni.
 2. W wyjątkowych przypadkach, gdy towar musimy zamówić z magazynu zewnętrznego, termin realizacji zamówienia może ulec wydłużeniu. W każdym z takich wypadków klient zostanie o tym poinformowany i będzie miał możliwość rezygnacji z zamówienia.
 3. Termin realizacji zamówienia liczony jest w zależności od sposobu zapłaty:
  • od dnia złożenia zamówienia w przypadku przesyłek pobraniowych,
  • od dnia złożenia zamówienia w przypadku odbioru osobistego z płatnością gotówką,
  • od dnia zaksięgowania wpłaty na koncie w przypadku zamówień płatnych tradycyjnym przelewem bankowym (zwykle od 12 h do 1 dnia roboczego)
  • od dnia zaksięgowania wpłaty na koncie Stripe lub Przelewy24, w przypadku płatności przez tych pośredników płatności (zwykle od kilku minut do godziny)
 4. Realizacja zamówień następuje tylko w dni robocze. Powyższe terminy dotyczą zamówień złożonych do godziny 12:00. Realizacja zamówień złożonych po tej godzinie liczona jest od następnego dnia roboczego.

Zwroty

 1. Konsumentowi przysługuje na podstawie art. 27 ustawy o prawach konsumenta prawo do odstąpienia od umowy zawartej na odległość, bez podania przyczyny i ponoszenia kosztów, z wyjątkiem kosztów określonych w art. 33, art. 34 ust.2 i art. 35 ww. ustawy.
 2. Termin do odstąpienia od umowy zawartej na odległość rozpoczyna się w momencie otrzymana towaru i wynosi 14 dni.
  Szczegółowy przebieg procedury odstąpienia od umowy określa Regulamin sklepu.

Wymiana

 1. W przypadku chęci wymiany towaru na inny kolor/rozmiar, w ramach dostępności produktu w sklepie, prosimy o odesłanie towaru wraz z oświadczeniem na jaki ma zostać wymieniony. Koszty wysyłek pookrywa w tym wypadku Klient.
 2. Sklep zastrzega sobie prawo do odmowy wymiany towaru w przypadku jego braku w magazynie. W takiej sytuacji towar może zostać zwrócony w terminie 14 dni od daty jego dostarczenie do Klienta, zgodnie z regulaminem zwrotów.
 3. Prosimy o wcześniejszy kontakt w celu potwierdzenia czy dana wymiana będzie możliwa do zrealizowania.