Koła MTB

Kategorie

Wysokość obręczy

Liczba szprych

Piasta przód

Piasta tył

Mocowanie Tarczy

Bębenek

Filtruj wg ceny

Wysokość obręczy

Liczba szprych

Koła MTB to kategoria starannie zaprojektowanych i zaplatanych przez nas kół do górskich rowerów MTB.

Ze względu na specyfikę terenów, stylu jazdy oraz przeznaczenia rowerów MTB, proponowane zestawy koł dostępne w ofercie naszej montowni SzobakBike przeznaczone są pod hamulce tarczowe.

Nasze lekkie zestawy kół MTB składamy na sprawdzonych, sztywnych i bardzo wytrzymałych aluminiowych obręczach renomowanej i znanej na całym świecie szwajcarskiej ?? firmy DT Swiss. To marka, która obecna jest na rynku od 1994 roku.

W dotychczas proponowanych przez nas zestawach kół MTB wykorzystujemy piasty firm Novatec oraz DT Swiss, zaś stosowane przez nas szprychy i nyple, to części firmy Pillar.

Części, jakie wykorzystujemy w składaniu kół rowerowych do rowerów MTB to efekt wieloletniego doświadczenia na rynku rowerowym i przetestowania niezliczonej ilości części różnych firmy.

To także codzienne rozmowy z naszymi klientami oraz analiza ich doświadczenia i opinii na temat poszczególnych podzespołów. Dzięku temu koła MTB, wychodzące z naszej montowni są najwyższej jakości.

Koła MTB i ich profesjonalne zaplatanie na indywidualne zamówienie to jeden z naszych flagowych produktów.

Co więcej, warto pamiętać, że lekkie koła MTB to bardzo ważny element rowerów do ścigania, czy startów w maratonach rowerowych, gdzie liczy się każdy gram wagi roweru. Tak więc koła MTB DT Swiss 29 to dobre i sprawdzone rozwiązanie w takich przypadkach.

Rynek rowerów MTB zmierza obecnie na stałe w kierunku kół o rozmiarach 29 cali, zaś w ofercie większości producentów i sklepów jest to obecnie standard. Dlatego też wychodząc naprzeciw oczekiwaniom rynku decydujemy się stawiać na koła rowerowe właśnie w rozmiarze 29 cali.

Koła MTB

Dedykowane zestawy kół MTB z montowni SzobakBike