Koła Karbonowe

Kategorie

Materiał obręczy

Wysokość obręczy

Liczba szprych

Piasta przód

Piasta tył

Mocowanie Tarczy

Filtruj wg ceny

Materiał obręczy

Wysokość obręczy

Liczba szprych

Piasta przód

Piasta tył

Mocowanie tarczy

Filtruj wg ceny

Koła Karbonowe | Gravel – Szosowe – MTB

Koła Karbonowe to kategoria starannie zaprojektowanych i składanych przez nas kół karbonowych z serii SBK do rowerów typu gravel, szosa, MTB.

W naszych kołach karbonowych montujemy piasty, które dostosowane są pod hamulce tarczowe typu CENTER LOCK.

Nasze lekkie zestawy kół karbonowych składamy na sprawdzonych, sztywnych i bardzo wytrzymałych obręczach, których modele zostały przez nas osobiście przetestowane.

W dotychczas proponowanych przez nas zestawach kół karbonowych wykorzystujemy własne piasty SBK StraightPull.

Stosowane przez nas szprychy i nyple, to części firmy Pillar oraz Sapim.

Opony

Koła rowerowe, które składamy dla naszych klientów dostosowane są do opon gravel bezdętkowych Tubeless oraz do opon z dętkami.

Części

Części, jakie wykorzystujemy w składaniu kół karbonowych to efekt wieloletniego doświadczenia na rynku rowerowym i przetestowania niezliczonej ilości części różnych firm z różnych krajów.

To także codzienne rozmowy z naszymi klientami oraz analiza ich doświadczenia i opinii na temat poszczególnych podzespołów. Dzięku temu koła carbon, wychodzące z naszej montowni są najwyższej jakości.

Klienci zamawiający w naszej montowni i zlecający nam budowę kół karbonowych wykorzystują je później do jazdy amatorskiej, turystycznej, bikepackingu oraz do startu i ścigania się w najwyższej klasy wyścigach rowerowych.

Koła carbon, ich profesjonalne projektowanie budowanie na indywidualne zamówienie to jeden z naszych flagowych produktów.

Jakie koła karbonowe gravel szosowe mtb

Jeśli zastanawiasz się jakie koła gravel carbon wybrać, to zachęcamy to zapoznania się z naszym poradnikiem na blogu dotyczącym dobierania kół rowerowych.

Polskie Koła Karbonowe SBK

Odkryj naszą wyjątkową kolekcję kół rowerowych wykonanych z karbonu – doskonałego połączenia wytrzymałości, lekkości i wydajności. Nasze koła karbonowe gravel zapewniają nie tylko znakomite osiągi, ale także elegancki wygląd, który podkreśli indywidualny styl Twojego roweru. Dzięki innowacyjnym technologiom produkcji oraz precyzyjnemu wykonaniu, oferujemy szeroki wybór kół karbonowych, które sprostają oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających pasjonatów jazdy. Zaufaj profesjonalizmowi i jakości naszych produktów – znajdź idealne koła karbonowe, które będą dopełnieniem każdej rowerowej przygody.

Koła Karbonowe

Sprofilowane zestawy kół karbonowych do rowerów Gravel, Szosa, MTB z montowni SBK