Koła Endurance

Kategorie

Wysokość obręczy

Liczba szprych

Piasta przód

Piasta tył

Mocowanie Tarczy

Filtruj wg ceny

Wysokość obręczy

Liczba szprych

Koła Endurance to jedna z kategorii starannie i pieczołowicie zaplanowanych, autorsko zaprojektowanych i budowanych przez nas kół do rowerów endurance lub inaczej nazywanych rowerów szosowych endurance.

W fabryce kół rowerowych SzobakBike, znajdujące się w naszej ofercie koła endurance dostosowane są do rowerów szosowych endurance z hamulcami szczękowymi lub hamulcami tarczowymi, montowanymi zarówno metodą centerlock lub za pomocą śrub.

Dedykowane zestawy kół szosowych endurance 700C / 28″ składamy przy użyciu cenionych na całym świecie, sprawdzonych, bardzo wytrzymałych aluminowych obręczach marki DT Swiss.

Nasze koła do rowerów endurance montujemy i wytwarzamy w zestawach / kompletach przy wykorzystaniu piast Novatec oraz DT Swiss – w zależności od konkretnej konfiguracji. Szprychy oraz Nyple, które używamy do montażu pochodzą od firmy Pillar.

Komponenty, części, łożyska i inne podzespoły, jakie decydujemy się wykorzystywać w zaplataniu kół do rowerów endurance to rezultat wieloletniego doświadczenia na rynku rowerowym i przetestowania ogromnej ilości komponentów pochodzących z różnych firm i od różnych dystrybutorów.

To również ciągłe rozmowy z i wymiana doświadczeń z naszymi stałymi klientami, a także analiza ich opinii na temat poszczególnych części, takich jak chociażby opon, obręczy, piast, osi, nypli czy szprych. Dzięku temu zestawy kół endurance szosowych, wychodzące z naszej manufaktury są najwyższej jakości.

Koła endurance i ich profesjonalne montowanie na indywidualne zamówienie to jeden z naszych kluczowych produktów.

Koła Endurance

Dedykowane zestawy kół do rowerów typu endurance z montowni SzobakBike